Ice Navigation w/ Winterization

 

Buzda Seyir ve Kışlama Eğitimi


Buzda Seyir ve Kışlama eğitimi küresel ısınma ile birlikte yeni açılan buzlu seyir bölgelerinden geçecek gemilerde görev alacak veya rostasyonunda buzlu seyir bölgeleri olan gemi personeli için hazırlanmıştır.

Kimler Eğitime Katılabilir?

Eğitime buzlu seyir koşullarının geçerli olacağı bölgelerde seyir yapacak gemilerin personeli şirket temsilcileri katılabilir.

Eğitim Süresi Ne Kadar? En Yakın Eğitim Ne Zaman Açılacak?

Buzda seyir ve kışlama eğitim süresi 3 gündür. 3 kişinin kayıt yaptırması halinde açılan bir eğitim olup kayıt yaptırmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Eğitimler hangi saatler arasında verilecek? Devam etmek zorunda mıyız?

Eğitim saatlerimiz 09:00 - 16:00 olup, devamsızlık hakkı yoktur ve devamsızlık halinde eğitim kaydı iptal edilmektedir.

Ders Programı Nasıl Hazırlandı? Hangi Konu Başlıkları Var?

Gemilerin yeni ticaret rotalarını kullanmasını beklediğimiz gelecekteki güzergahları için bir hazırlık niteliği de taşıyan bu eğitimin içeriği; gemi dizaynı ve gemi buz sınıflandırması, buz iklimi, buz tipleri ve terminolojisi, buz haritalarının okunması ve buz tespiti, buzlu alanlara giriş hazırlığı, buz seyri ve raporalama prosedürleri için sefer planlaması, buzlu bölgelerde gemi manevrası, buz kıran gemilerle ve refekat gemileri ile seyir, konvoy seyri, buzlu bölgelerde seyir esnasında insan faktörü, simülasyon senaryolarının uygulanması başlıklarından oluşmaktadır. Katılımcı firmaların talepleri doğrultusunda yalnızca ice navigation veya kışlama eğitimleri de ayrı ayrı düzenlenebilmektedir.

Nasıl Kayıt Yaptırmalıyım? Hangi Belgeler Lazım Olacak?

Buzda Seyir ve Kışlama eğitimimize kayıt yaptırmak için iletişim formumuzu kullanabilir veya 0 232 301 8855 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sizlere bildirilecek kurs başlangıç gününde ofise uğrayıp diğer gerekli belgeleri (2 fotograf, nüfus cüzdan fotokopisi) teslim edebilirsiniz.

Diğer sorularınız için ofis Tel: 0 232 301 8855