Güvenlik Tanıtım, Güvenlik Farkındalık

 

ve Belirlenmiş Güvenlik Görevleri

 

Eğitimleri

 

STCW 2010 Manila sonrasında zorunlu hale gelen ve gemi güvenliğinin geliştirilmesine yönelik hazırlanmış STCW eğitim programlarındandır.

Kimler Eğitime Katılabilir?

Eğitime tüm gemiadamı belgesine sahip olanlar katılabilirler.

Eğitim Süresi Ne Kadar? En Yakın Eğitim Ne Zaman Açılacak?

Güvenlik eğitimleri üç eğitim bir arada 2 gün sürmektedir. Sıklıkla açılan bir eğitim olduğundan kayıtlar sürekli olup kayıt yaptırmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Eğitimler hangi saatler arasında verilecek? Devam etmek zorunda mıyız?

Eğitim saatlerimiz 09:00 - 16:00 olup, devamsızlık hakkı yoktur ve devamsızlık halinde eğitim kaydı iptal edilmektedir.

Eğitim İçeriğinde Ne Var?

Güvenlik tanıtım, güvenlik farkındalık ve belirlenmiş güvenlik görevleri eğitimi Uluslararası Gemi ve Liman Tesisleri Güvenlik Kodu (ISPS) gereklerine uygun olarak hazırlanmıştır. Ana hatları ile sınırlı olmamak üzere güvenlik kavramı, güvenlik tehditleri, silah, tehlikeli madde ve ekipmanların tanıtımı, güvenliği tehdit eden kişiye karşı yapılması gerekenler, güvenlik önlemleri ve uygulamaları, kalabalık yönetimi ve kontrol teknikleri, güvenlik iletişimi, acil durum planları ve uygulamaları, güvenlik eipmanları, test ve kalibrasyonları, denetim, kontrol, izleme teknikleri, gemi, kişi veya eşyaların aranması gibi başlıkları içermektedir.

Nasıl Kayıt Yaptırmalıyım? Hangi Belgeler Lazım Olacak?

Güvenlik eğitimlerine kayıt yaptırmak için iletişim formumuzu kullanabilir veya 0 232 301 8855 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sizlere bildirilecek kurs başlangıç gününde ofise uğrayıp diğer gerekli belgeleri (2 fotograf, nüfus cüzdan fotokopisi) teslim edebilirsiniz.

Diğer sorularınız için ofis Tel: 0 232 301 8855